0262 646 1213

Lashing Sertifikası

Lashing Sertifikası

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Tahsis etmiş olduğumuz lashing sertifikası yüklenen ve firmamız tarafından lashing ( yük sabitleme ) hizmeti verilen konteyner ve diğer taşıyıcılar ile ilgilidir. Şahıslara yahut firmalara lashing sertifikası verilmemektedir. Bu neden ile ; kendime, firma çalışanımıza, firmamıza, şefimize, departman müdürümüze nasıl lashing sertifikası alırız diye aramamanızı rica ederiz. Firmamız herhangi bir eğitim kurumu yada danışmanlık firması değildir.

Firmamız sunmuş olduğu tüm yük sabitleme ( lashing ) hizmetleri için lashing sertifikasını kendi bünyesinde tahsis edebilmektedir. Çünkü Lashing sertifikası olmayan yüklemeler gemi kaptanları veya işleticisi armatörler tarafından kabul edilmemekte ve gemiye yüklenmeleri durdurulmaktadır. Lashing sertifikası  tahsisi yapılabilmesi için lashing hizmeti yaptığımız konteynere ait draft ( taslak ) konşimentosunun tüm bilgileri ile beraber bize iletilmesi gerekmektedir.

E-mail ortamında taslak konşimentonun tarafımıza ulaşması ile beraber yaklaşık 12-24 saat içerisinde sertifikanız hazırlanarak onay için sizlere sunulmaktadır.
2015 yılı itibari ile Sosyal Sorumluluk Politikalarımız gereği lashing sertifikaları ve diğer benzeri evrak ve sertifikalar çevreyi ve doğayı koruma adına basılı olarak değil, bilgisayar ortamında PDF olarak hazırlanarak sizlere gönderilmekte ve onay istenmektedir.

Özellikle flatrack ve opentop konteynerlere yüklenen taşmalı kargolar ( out of gauge ) için istenilen lashing sertifikası olmazsa olmaz bir evraktır. Çünkü, bu sertifika da yaptığımız sabitleme işlemini ve sabitleme işlemi için kullanmış olduğunuz malzemeleri detaylı bir şekilde açıklamakta ve işin tarafımızca tamamlandığını belirtmekteyiz.

Firmamız, lashing hizmeti için gözetim ve survey işlemlerini kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu ekip tarafından titizlik ve ehemmiyet içerisinde tamamlayarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç etmektedir.

Daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyiniz.

error: Sağ Tuş Tıklama Opsiyonu Kapatılmıştır.
WhatsApp ABK | Whatsapp Destek Hattı