0262 646 1213

Hakkımızda

Denizcilik ve Liman hizmetleri sektörlerinde uzun yıllar deneyim ve tecrübe kazanmış profesyonel bir ekibin yan yana gelmesi sonucu ortaya çıkan girişimci ruh, Yük Sabitleme ve Liman Hizmetleri konusunda hizmet vermeyi amaç ederek 2014 yılında ABK Denizcilik ve Liman Hizmetleri Tic.Ltd.Şti tüzel kişiliğini hayata geçirmiştir.
2015 yılını bitireceğimiz şu günlerde hizmet vereceğimiz sektörün tüm aktörlerini yakinen tanıyan firma yönetim profilimiz, konularında uzman ofis çalışanlarımz ve kendi alanında profesyonel operasyon ekibimiz ile hali hazırda işleyişimize yükselerek devam etmekteyiz.

Güçlü sermaye yapısına sahip olan firmamız; cari hesaplar ile çalıştığı müşterilerine vade imkanı sunarak, vadeli sattıkları ürünler için peşin ödeme yapmamalarını da teşvik vermektedir. Şu anda firmamızın ödenmemiş sermayesi bulunmamakta olup, tüm firma ortaklarımız mali sorumluluklarını yerine getirmiştir.

Ana merkezimiz Gebze/Kocaeli adresinde olmak ile beraber, mobil ağımızın geniş olması münasebeti ile Türkiye’nin tüm deniz limanlarında, fabrikalarda, antrepolarda ve tesislerinde yük sabitleme hizmetini kesintisiz olarak sürdürebilmekteyiz.
Yük sabitleme hizmetini ve sunduğumuz tüm hizmetleri icra ederken üstümüzdeki sorumluluğun bilinci ile hareket ederek, bizlere olan güveninizi her daim canlı tutma arzusunu tüm şirketçe taşımaktayız.

Her daim taşınacak ürünlerin güvenliği için sunmuş olduğumuz lashing hizmetinden güvenlik kelimesini ayırt etmeden, kullandığımız konteyner lashing malzemeleri ve konteyner lashing ekipmanları düzenli olarak kontrol edilmekte, en iyileri tercih edilmektedir. Aynı şekilde gemi ambar üstlerinde ve ambar içlerinde sunmuş olduğumuz lashing hizmeti de bu şekilde ilerlemektedir. Her daim, güvenlik tedbirlerini en iyi şekilde uygulamak ve bize güveninizin sonucu teslim ettiğiniz ürünlerin nihai varış noktasına sağ salim ulaşması için tüm ekibimiz düzenli olarak eğitimlere tabii tutulmaktadır.

Bilmekteyiz ki, bizleri bu noktaya taşıyan tek unsur sizlerin güvenidir. Bu güveni sizler ile taçlandırmak için ilerleyen dönemlerde kendimize vizyon olarak benimseyeceğimiz slogan da ” sizinle ve güvenle ” olacaktır. Ülkemizin çok değerli ihracat ürünleri emanet ettiğiniz bu eller, sizlerin güvenine laik olmak için her daim çaba sarf edecektir.

Firmamız ile kurmuş olduğunuz iş birlikteliği için teşekkürlerimizi sunarız.

error: Sağ Tuş Tıklama Opsiyonu Kapatılmıştır.
WhatsApp ABK | Whatsapp Destek Hattı