0262 646 1213

Ankara Lashing

Ankara Lashing

Bilindiği üzere Lashing son zamanlar da ihracatımızın büyümesi ile ortaya çıkmış ve gelişme göstermiş bir sektördür. Genellikle de liman şehirlerinde kurulan şirketler ile bu hizmet tedarik edilebilmekte ve işlemler yerine getirilmektedir. Bu yazımızda Ankara da bulunan lashing firması olan ANKALASH hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 2019 yılında birçok sektörde bulunmuş insanların yan yana gelmesi ile Kahramankazan/Ankara adresinde kurulan ANKALASH YÜK SABİTLEME VE ENDÜSTRİYEL AMBALAJ HİZMETLERİ MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ hız ile gelişen Ankara ekonomisine ayak uydurmak sureti ile 2019-2020 ve 2021 yıllarında yaptığı yatırımlar ile sektörün en önemli oyuncuları arasına girmiş bulunmaktadır.

Ankara lashing işleriniz için hizmetin her alanında 7 gün 24 sat hizmet sunabilen bu firma Ostim, İvedik, Kahramankazan, Sincan ve Temelli bölgelerinde ki ihracatçı firmalarında en büyük çözüm ortağı olma yolunda hız ile ilerlemektedir. Nitekim sadece lashing işleri ile değil ayrıca deniz aşırı paketleme hizmetleri ile de öne çıkan firma kalifiye personel yapısı ve modern araç filosu ile hizmeti kapınıza kadar getirerek rekabetçi fiyatlar sunmaktadır.

Sizler de Ankara lashing ve Deniz aşırı paketleme hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve sizlere daha yakın olan ANKALASH ile tanışmak isterseniz kendileri ile direkt olarak temas kurabilirsiniz.

error: Sağ Tuş Tıklama Opsiyonu Kapatılmıştır.
WhatsApp ABK | Whatsapp Destek Hattı