Etiket flatrack lashing

Ankara Flat Rack Lashing

Flatrack konteyner lashing işlemi ( lashing = sabitleme ) uzmanlık ve hassasiyet gerektiren bir iş olup, acemi ellere teslim edilemez. Genellikle gabari dışı ve ağır yüklemeler de kullanılan bu taşıyıcı bazı özelliklere sahip olmak ile beraber Flat Rack Konteyner üzerine yüklenecek malzemeye uygulanacak lashing de farklı olmalıdır. Örnek vermek gerekirsek 40 ton olarak yüklenen bir malzemeye direkt olarak 40 tonluk lashing yeterli gelmeyecektir ve taşıyıcı hat ( shipping line ) bu lashingi kabul etmeyerek konteynerinizi slot dışı yani yükleme dışı bırakacaktır. Ayrıca, bu tip konteynerler için yükleme ve lashing de yeterli olmayacak olup shipping line yerel acentası sizlerden lashing sertifikası talep edecektir. Lashing sertifikası yapılan lashing işleminin detaylarını içermek ile beraber yükünüzün ehli kişiler tarafından lashing yapıldığını gösterecektir.

Firmamız ABK DENİZCİLİK VE LİMAN HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ kurulduğu günden bu yana müşterilerine kusursuz hizmeti sunabilmek için kadrolarını sürekli geliştirmekte ve modern araç filosu ile siz kıymetli müşterilerine hizmeti her an götürebilmektedir. Gene bildiğiniz üzere ankara flatrack lashing işlemleri içinde belirtilen şehirde gerekli oluşumlarımız daha önce tamamlanmış ve sizlere daha hızlı daha profesyonel hizmeti de sunabilmekteyiz. Ayrıca, Kullanmış olduğumuz malzemeler sınıfının en iyisi olma özelliği taşıdığı gibi tüm sörveyör firmalardan da geçerli cevap almanızı ve yüklediğiniz konteynerinizin eksiksiz olarak limanda kabul edilmesini ve gemiye yüklenmesini sağlamaktadır. Birçok firma ikinci el ürünler yada yükünüz ile uyumluluk arz etmeyen ürünler kullanmak sureti ile lashing yapmaya çalışmakta ve yeterliliği bulunmayan çalışanları ile bu hizmeti ifa etmeye çalışmaktadırlar. Ancak, firmamızda istihdam edilen tüm çalışanlarımız sürekli gelişim göstermeleri için düzenli olarak eğitimlere tabii tutulmakta ve meslek alanlarında kalifiye eleman olarak yetiştirilmektedir. Ayrıca, her bir çalışanımız mesleki yeterlilik belgelerine sahip olmak ile beraber, yükünüz için gerekli olabilecek tüm malzeme ve teçhizat konusunda da eğitimlidirler.

Sizlerde üretmiş olduğunuz ve kıymeti için değer biçilemeyen ürünleriniz için işin ehlileri ile çalışmak ve lashing hizmetini sertifikalı olarak satın almak için sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız ile irtibat kurabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Flatrack Konteyner Lashingi

Değerli müşterilerimiz malumunuz olduğu üzere denizyolu taşımacılığı birçok taşımacılık yöntemine göre daha ucuz ve daha güvenli olabilmektedir. Hal böyle olunca da sizlerin tercihleri doğrultusunda denizyolu taşımacılığı alanında yüklenecek konteyner tipleri ; normal box konteynerler, opentop konteynerler, hardtop konteynerler ve flatrack konteynerler olarak değişmektedir. Firmamız tüm konteyner tipleri için lashing ( yük sabitleme ) hizmeti sunabilmekte ve lashing sertifikası tahsis edebilmektedir.

Sevk edeceğiniz ürünün ölçüleri, ağırlığı ve cinsi dikkate alınarak seçilen özel lashing malzemelerimiz ile yapılan yük sabitleme işlemimize ilaveten ayrıca kendi tesislerimizde üretilen brandalarımız da ürünlerinizin üzerine kapatılabilmektedir. Brandalarımız flatrack konteynerler için kutu branda olarak nitelendirilen cinste en az 230 gram birinci sınıf brandadan imal edilmektedir. Burada unutulmaması gereken ve yukarıda da bahsetmiş olduğumuz sevk olunacak ürünün özelliklerine bağlı olmak üzere sunulan lashing hizmetimizi spanzet kayışları, çelik halat veya zincirler ile tamamlanmaktadır. Ayrıca, bu malzemelerimize ilaveten yardımcı malzemelerimiz de bulunmakta olup adresinize sevk edilen tüm araçlarımızda yeterli miktarda ürünler bulunmaktadır. Ekstrem durumlarda ise acil müdahale araçlarımız depolarımızda hazır olarak bulundurulmakta ve olası müdahalelere karşı merkezimizce müşterimiz adresine malzeme nakliyesi hususunda yönlendirilmekte ve hizmeti en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlayabilmekteyiz.

Hali hazır da şu anda Türkiye’nin değişik illerinde bulunan depolarımız ve mobil ekiplerimiz ile birçok noktada flatrack konteyner lashingi hizmetini sizler için rekabetçi fiyatlar ve mükemmeliyetçiliği hedefleyen kurum kültürümüz ile sunabilmekteyiz.

Open chat
Merhaba,

ABK Lashing & Port Service hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?